Paintball – świetna rozrywka w Łodzi

Bardzo lubię grać w paintballa i uważam to za naprawdę świetną rozrywkę. Jest to rozrywka, która głownie podoba się facetom, ale np. moja dziewczyna bardzo lubi jeździć od czasu do czasu ze mną i moimi kumplami na mecze. Mieszkam w Łodzi i ostatnio jeżeli chodzi o paintball to można znaleźć naprawdę fajne firmy, które się tutaj tym zajmują.

W Łodzi w paintballa łatwo zagrać

paintball w LodziW ciągu ostatnich lat naprawdę często jeździmy z kumplami na paintballa i stało się to jedną z naszych ulubionych rozrywek. Jeżeli chodzi o paintball w Lodzi to oczywiście jest kilka miejsc, gdzie można wybrać się na paintball i spędzić naprawdę świetny czas. Miejsce, do którego jeździmy z kumplami najczęściej jest naprawdę duże i jest bardzo popularne wśród miłośników paintballa. Jest to bardzo duża firma, która ma niesamowite duże zaplecze jeżeli chodzi też o sprzęt, dlatego też często organizuje ona mecze paintballa dla firm. To właśnie w czasie takiego meczu miałem okazję poznać te miejsce i od tamtego czasu często jestem jego klientem. Z tego, co mówił mi kiedyś jeden z pracowników to mają oni aż 200 karabinków do gry w paintballa, a więc można by tam zrobić naprawdę ogromną grę, która byłaby moim zdaniem po prostu epicka. Również teren przeznaczony na grę jest bardzo duży i świetnie sprawdza się w czasie meczu paintballa, bo posiada różne przeszkody, za którymi można się jednocześnie też chować, co urozmaica grę.

Moim zdaniem w paintballu bardzo ważny jest dobry sprzęt, a moja ulubiona firma organizująca mecze paintballa ma sprzęt wręcz wyśmienity. Nawet taka prosta rzecz jak google daje bardzo dobrą widoczność, która w paintballu też jest ważna. Fajne są też mundury, bo są bardzo wygodne, dzięki czemu gra jest przyjemniejsza, ale i te oczywiście łatwiejsza.