Zamówienie małych opakowań na gadżety

Zależało mi na pracy w tej firmie i cieszyłam się, że to właśnie mnie wybrano. Wcześniej już pracowałam w dziale marketingu i posiadałam spore doświadczenie, co zwiększało moje szanse. Pracuję z bardzo sympatycznym zespołem i wszyscy się dogadujemy.

Wszystkie gadżety w małych opakowaniach

małe opakowania na gadżety reklamoweW tym roku postanowiliśmy podarować naszym pracownikom jakieś prezenty tak bez okazji. Wszyscy ciężko pracowali i zasłużyli na jakiś drobiazg od firmy. Prezes powiedział, żebyśmy zamówiły jakieś gadżety reklamowe, które również przeznaczyliśmy dla naszych klientów. Pracownicy bardzo lubią takie prezenty. Kiedy gadżety odebrałam z firmy, która je dla nas wykonała to zauważyłam, że nie mamy w co ich zapakować. Potrzebne były nam jakieś fajne i małe opakowania na gadżety reklamowe, żeby dać w ich prezenty naszym pracownikom. Znalazłam szybko namiar na firmę, która oferuje takie opakowania i od razu złożyłam zamówienie na pięć tysięcy sztuk. Jak będziemy wysyłać gadżety klientom to nie będziemy musieli się martwić o to w co je zapakować. Kiedy przyszła dostawa to osobiście pakowałam gadżety dla naszych pracowników w opakowania, które były idealne. Pracuje u nas ponad czterysta osób i sporo się przy tym napracowałam, ale ze wszystkim zdążyłam na czas i byłam zadowolona. Kiedy pracownicy następnego dnia zobaczyli na swoich biurkach małe opakowania to byli zaskoczeni i każdy z ciekawością zaglądał do środka. Były tam różne gadżety. Długopisy, karty pamięci czy smycze do kluczy. Każdy był zadowolony.

Pomysł z takimi prezentami był idealny i planujemy go jeszcze powtórzyć. Pracowników dzięki temu udało się zmotywować i zaczęli nawet osiągać wyższe wyniki sprzedażowe. Takie gadżety reklamowe to na prawdę świetna sprawa o czym się sama przekonałam.