Sklep z wydajnymi dyskami do rejestratorów

Nazywam się Eugeniusz. Prowadzę własny sklep i współpracuję z wieloma dostawcami. Ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia lemm i posiadam ich w swoim asortymencie bardzo spore ilości.

Dyski do rejestratorów dostępne na miejscu

dyski do rejestratorówNiedawno do sprzedaży została wprowadzona nowa antena cb, która okazała się idealnym trafem. Sprzedaje się świetnie i klienci bardzo często o nią pytają. Taka antena cb w ciągu tygodnia została sprzedana w ilości ponad dwustu sztuk. W ofercie sklepu posiadam także monitoring ahd, który jest najwyższej jakości. Na wszystkie urządzenia lemm posiadam gwarancję, która bardzo sobie cenią wszyscy klienci mojego sklepu. Sprzedaję dyski do monitoringu w bardzo dużych ilościach. Kiedyś nawet przyszedł klient, który od razu chciał kupić wydajne dyski do rejestratorów w ilości tysiąca sztuk! Oczywiście nie miałem takiej ilości na stanie, dlatego od razu skontaktowałem się z dostawcą. Urządzenia lemm były dostępne już następnego dnia i klient mógł się po nie zgłosić. Wtedy się też zacząłem zastanawiać, czy nie otworzyć hurtowni, ponieważ takie ilości urządzeń, które się sprzedają to wymagają większego magazynu. Jako hurtownik na pewno dostawałbym zupełnie inne ceny. Mógłbym sprzedawać większe ilości urządzeń lemm i wszystkie dyski do rejestratorów byłby dostępne na miejscu. Klient wtedy nie musiałby czekać na dostawę. Muszę to poważnie rozważyć. Monitoring ahd cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego warto zainwestować w rozszerzenie działalności. Porozmawiam jeszcze na ten temat z moim synem.

Pomaga mi on w sklepie i sprzedaje również monitoring ahd. Na pewno pomoże mi podjąć właściwą decyzję. Chociaż już teraz jestem przekonany, że ten pomysł jest genialny. Urządzenia lemm pozwoliły mi zdobyć wielu klientów. Warto to zatem wykorzystać.