Promocje w sklepie – torby materiałowe z nadrukiem

Często jak kończy się dany sezon, to można się całkiem nieźle obkupić. Jest wiele promocji na różnego rodzaju asortyment, aby wyzbyć się starych rzeczy, i wtedy można korzystać. Ostatnio torby płócienne z nadrukiem bardzo mi się podobały.

Torby materiałowe z nadrukiem mi się podobają

torby materiałowe z nadrukiemDlatego jak zobaczyłam w gazetce promocyjnej, że mają być prawie 50% taniej, to długo się nie zastanawiałam, tylko uderzyłam do sklepu. Tłumy były wielkie, jak zawsze przy takich wydarzeniach,ale miałam nadzieję, że jakieś torby firmowe zostaną i dla mnie. Dopchałam się w końcu do wejścia i na szczęście, coś tam jeszcze mi zostało. Zabrałam ze sobą siostrę, aby mogła mi doradzić, mimo, że narzekała trochę, bo nie lubi takiego ruchu na wyprzedażach. Oglądałyśmy torby z nadrukiem i zastanawiałyśmy się, która będzie najbardziej współgrać z moją czerwoną kurtką. Chciałam, aby też miała jakiś czerwony element, żeby było widać, że to nie przypadkowy zakup. Moim oczom ukazały się torby reklamowe z nadrukiem czerwonego jabłuszka. O mamo, były przepiękne, i w dodatku kolorystycznie będzie mi to pasować. Udało mi się wziąć jedną, bo już jakaś dziewczyna się na nie szykowała, no ale cóż. Jeśli chodzi o torby materiałowe z nadrukiem, to nie daję nikomu żadnych forów tylko łapię póki mogę. Teraz będę miała coś pasującego, co bardzo mi się podoba. Siostra pochodziła po sklepie i również wybrała coś dla siebie, więc chociaż i ona będzie zadowolona z tych zakupów. Wzięła sobie dwa ciepłe sweterki na takie chłodniejsze dni. Jeden był błękitny, w takim morskim odcieniu, a drugi to zwykła czysta czerń. Każda miała coś dla siebie i wyszłyśmy ze sklepu uradowane.

Ja od razu założyłam moją nową torbę na ramię, i nie mogłam się nadziwić, jak ona może być taka słodka. Cały czas się na nią patrzyłam, tak mi się podobała. Jeśli chodzi o fajne torby, polecam zajrzeć też na stronę internetową http://ar-teraz.pl.