Foteliki recaro

Foteliki recaro to nieodłączna część wyposażenia naszych aut. Jeśli posiadamy dzieci do 12 lat to musimy je mieć zawsze w samochodzie. Dbamy o dobro naszych córek i synów, dlatego nigdy o tym nie zapominamy. Siedzisko takiego fotelika jest tak skonstruowane, by dziecko usadowione w nim było w pozycji, która nie doprowadza do skrzywienia kręgosłupa.

Foteliki recaro, czy warto?

fotelik recaroWielkość fotelika uzależniona jest od wagi i wieku dziecka. Wyróżnić możemy foteliki mniejsze do wagi 6 kilogramów oraz powyższej wyżej wymienionej masy ciała naszych dzieci. Pasy bezpieczeństwa są wygodnie zapinane, tak by nie tracić czasu na walkę z nimi. Często śpieszymy się do pracy lub do szkoły, wtedy sprawnie musimy włożyć w fotelik naszą pociechę. Fotelik recaro to wyrób zagranicznej marki, której przedmioty trafiły na polski rynek w ostatnim czasie. Materiał, z którego są wytworzone jest miły i przyjemny w dotyku, a stelaż wykonany z solidnego plastiku. Praktycznie wszystkie części składowe tych fotelików posiadają niezbędne atesty, to jest przeszły za granicą różne badania, które określają ich stopień przydatności dla środowiska naturalnego i stopień bezpieczeństwa. To jest w dzisiejszych czasach konieczne, bez tego dany wyrób czy produkt nie trafi na sklepowe półki. Konsumenci tego typu fotelików mogą spotkać się z różną ich kolorystyką, inne są produkowane dla chłopców i inne dla płci pięknej. Zarówno jedne jak i drugie są piękne.

Co ważniejsze ich budowa jest taka, ze pomimo, iż wcale nie są najmniejsze, to są bardzo lekkie. Jest to przydatne, gdy na przykład naszym dzieckiem zajmuje się ich babcia, która nie ma już tylu sił, by dźwigać wnuka czy wnuczkę razem z fotelikiem, który również może nam posłużyć jako nosidełko. Ich modeli jest wiele. Różnią się kolorem, wzorem oraz wielkością.