Piękna, artystyczna fotografia

Pracuję jako modelka już od kilku lat. Na początku nie było łatwo i nie miałam też jakichś wyjątkowych zleceń. Wszystko musi się powoli rozkręcić i liczyłam, że moja kariera się powoli rozwinie. I tak też się stało. Powoli zaczęłam być bardziej rozpoznawalna i mogłam wybierać sobie sesje zdjęciowe, w których chciałam uczestniczyć.

Moja kolejna sesja zdjęciowa

artystyczna fotografia w bydgoszczyZawsze lubiłam wyjątkowe i nietuzinkowe zdjęcia. Niestety, nie każdy fotograf wiedział, ile magii ma w sobie artystyczna fotografia w Bydgoszczy, której kiedyś miałam okazję spróbować. Pamiętam to jak dziś. Była 5rano, wschód słońca, a ja cała wymalowana farbą tworzyłam jakieś nienaturalne pozy. Fotografia artystyczna jest wyjątkowym odłamem fotografii. Na niej nie wszyscy się uśmiechają i robią ładne pozy. Nie chodzi w niej o wydobycie piękna z modelki, a przekazanie czegoś przez zdjęcie. Dlatego tak bardzo zabiegałam o właśnie takie sesje. Ostatnio brałam udział w fotografii artystycznej mającej na celu zmusić ludzi do refleksji na temat futer naturalnych. To była świetna inicjatywa. Zdjęcia wykonywał niesamowicie zdolny fotograf, który miał pełno pomysłów i potrafił przekazać głębię. Od razu się z nim dogadałam i umówiłam na następny termin, na zdjęcia w innym klimacie. Mogę bardzo dużo zrobić dla dobrego artystycznego zdjęcia, biegać w błocie, wybrudzić się czymś. Najważniejsze, żeby przekaz był wyraźny. Z tym fotografem bez problemu można ująć dany problem.

Nigdy nie mam nigdzie w domu żadnych swoich zdjęć porozwieszanych na ścianach. Jednak fotografie z tej artystycznej sesji musiały się znaleźć w moim pokoju na komodzie. Było to coś pięknego, o czym chciałabym zawsze pamiętać. Nie zawsze jest okazja do takich zdjęć,ale oby było ich jak najwięcej. I to z takim świetnym fotografem.