Niesamowite fotografie ślubne we Wrocławiu

Długo zastanawiam się nad wyborem fotografa zarówno do ślubnej sesji zdjęciowej, jak do samego ślubu. Zależało mi bardzo na tym, aby zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju. Niestety, ale większość fotografów, jakich zdjęcia ślubne przeglądałam, nie przypadła mi do gustu.

Oryginalne fotografie ślubne z Wrocławia

fotografia ślubna wrocławZdjęcia przypominały mi normalną sesję zdjęciową modeli, bądź były bardzo sztuczne, a ja pragnęłam, aby posiadały w sobie to coś. Przyjaciółka jednak poleciła mi odezwać się do pewnego fotografa z Wrocławia. Po wejściu na jego stronę znalazłam w kategoriach zakładkę „fotografia ślubna Wrocław” i muszę przyznać, że naprawdę robione przez niego zdjęcia wyglądały fenomenalnie. Oryginalne pomysły, oraz jego kreatywność sprawiły, że czym prędzej zdecydowałam się zatelefonować pod wskazany na stronie numer. Poinformowałam telefonicznie fotografa, że bardzo pragniemy z narzeczonym, aby nasze zdjęcia ślubne były jedyne w swoim rodzaju. Fotograf zaproponował, aby sesja ślubna nie odbyła się w dniu samego ślubu, lecz kilka dni po. Zaufałam mu, bowiem wiedziałam, że jest to prawdziwy mistrz w swoim fachu. O tym, że był on świetnym wyborem przekonałam się już na weselu, kiedy pozwolił podejrzeć mi kilka swoich prac. Jednak sesja ślubna dopiero wprawiła mnie w prawdziwy zachwyt. Okazało się, że będziemy robić zdjęcia na pobliskim jeziorze, a my z mężem mamy zanurzyć się w wodzie. Efektem pracy fotografa były zdjęcia tak piękne, że rozpłakałam się na ich widok. Wyglądałam, jak prawdziwa syrena na tle gwieździstego nieba! Zupełnie tak, jakbym pochodziła z prawdziwej i jednocześnie bajkowej krainy!

Kilka ze zdjęć zdecydowaliśmy się z mężem wywołać w dużym formacie i powiesić na ścianie. Za sprawą zdjęć wykonanych przez fotografa z Wrocławia wyglądałam na nich jak postać z baśni, a mój mąż, jak prawdziwy władca mórz i oceanów! Pomimo tego, że jesteśmy małżeństwem już kilka lat nadal nie mogę napatrzyć się na te zdjęcia i nadal uważam, że są najpiękniejszymi, jakie widziałam w całym swoim życiu.