Miałam wspaniałego fotografa na weselu

Moja sesja ślubna była wyjątkowa. Brałam ślub miesiąc temu w wakacje. Pogoda była idealna. Wszystko udało się tak jak sobie to wymarzyłam. Goście dopisali, jedzenie było pyszne a fotograf i kamerzysta zapewnili gościom komfort o który ich prosiłam.

Dostałam piękne zdjęcia od fotografa

fotografia ślubna - Bydgoszcz i okoliceSama nie lubię jak jestem na ślubie u kogoś i jakiś fotograf robi mi nachalnie zdjęcia. Poprosiłam mojego fotografa, którego zdecydowałam się zatrudnić żeby wykonywał zdjęcia z daleka i w taki sposób żeby nie peszyć moich gości. Nie chciałam żeby ktoś czuł się nie komfortowo i denerwował na fotografa. Okazało się, ze fotograf, którego wybrałam był profesjonalistą. Ja osobiście w ogóle nie czułam jego obecności. Po weselu zaczęłam się zastanawiać czy zdjęcia, które od niego dostaniemy będą piękne i czy będzie ich sporo. Okazało się, że fotograf super się sprawdził w swojej roli. Zrobił nam w trakcie wesela bardzo dużo zdjęć. Moi goście zostali pięknie uwiecznieni. Zdjęcia bardzo mi się podobają. Fotografia ślubna – Bydgoszcz i okolice jest dla mnie wyjątkowa. Dzięki zdjęciom można sobie w każdej chwili poprzypominać jak przebiegało wesele. Dostałam od fotografa śliczny album ze zdjęciami a także sporo zdjęć na płycie. Nasza sesja z fotografem w plenerze odbywała się nad morzem. Zawsze o tym marzyłam. Pojechaliśmy do Sopotu i świetnie się bawiliśmy w trakcie zdjęć. Fotograf podpowiadał nam jak możemy się ustawiać i co możemy robić żeby zdjęcia były jeszcze lepsze. 

Jestem zachwycona, że udało mi się znaleźć tak dobrego specjalistę. Koszty, które musieliśmy ponieść żeby go zatrudnić nie były wysokie ale zdjęcia, które otrzymaliśmy były wyjątkowe. Podobają się całej mojej rodzinie. Nawet już kilka osób prosiło mnie o namiary do fotografa bo sami chcą skorzystać z jego usług.