Fotografia ślubna a sesja dzieci w przedszkolu

Dzisiaj zostałam wezwana do przedszkola. Przedszkole jest prywatne i muszę płacić wysokie czesne. Przedszkole zapewnia dobrą opiekę i jestem z niego zadowolona.

Fotografia ślubna jest pamiątką. Tak samo dziecięca

fotografia ślubnaMa dobrą opinię wśród rodziców, których dzieci poszły do szkoły. Po drugie wiele osób chwali dodatkowe zajęcia, które przedszkole organizuje. Jestem w radzie rodziców i zawsze dowiaduję się o wszystkich imprezach, które przedszkole organizuje jako pierwsza. Zbliża się pasowanie. Na śląsku to jest bardzo znana uroczystość dla przedszkolaków. Każde przedszkole ma swoją tradycję. Zaproponowałam żeby zatrudnić z tej okazji fotografa. Fotograf mógłby uwiecznić całą uroczystość. Dzieci mają z okazji pasowania będą uczyć się wierszyków, piosenek a także różnych tańców. Fotografia dziecięca to bardzo dobry pomysł, pani dyrektor przyznała mi rację. To będzie piękna pamiątka z okazji pasowania. Nigdy do tej pory żadnego fotografa nie było na takich występach. Ja przekazałam, że mam w rodzinie fotografa, który ma na swoim koncie wiele takich zleceń. Sesja noworodkowa, która była wykonywana przez niego zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Moja córka wyglądała jak mała laleczka. Fotograf przygotował specjalne akcesoria, które w trakcie sesji były wykorzystywane. Fotografia ślubna wykonywana w plenerze na Śląsku to pamiątka na całe życie. Ja sama mam kilkadziesiąt zdjęć, na których jestem mała. Oczywiście moja córka ma zdjęć już dużo więcej ode mnie a jest dopiero w przedszkolu. Fotograf, którego poleciłam to jest mój kuzyn. On na pewno nie weźmie od przedszkola ani grosza. Dzięki temu żaden rodzic nie będzie musiał nic dodatkowo dopłacać.

Mój kuzyn na początku gdy zakładał swoją firmę zajmował się ślubami. Fotografia ślubną dziesięć lat temu dopiero się rozwijała. Teraz jest równie modna jak sesja dziecięca