Zajęcia po szkole – najlepszy angielski w Katowicach

W dodatkowych zajęciach uczestniczyłem odkąd pamiętam. Pierwsze było karate, jeszcze w podstawówce, gdzie w dwa określone dni tygodnia, w godzinach popołudniowych wracałem na salę gimnastyczną.

Ciekawy angielski w Katowicach

angielskiTen sport niestety szybko mi się znudził. Po około 2 miesiącach zrezygnowałem. Rodzice, kierując się chęcią mojego rozwoju zapisali mnie na piłkę nożną, na którą również uczęszczałem jakieś pół roku. Potem były jeszcze hokej, koszykówka czy granie na perkusji. Nieciągnące się popołudniowe wyjścia szybko zniechęciły mnie całkowicie do jakichkolwiek dodatkowych zajęć. Tym bardziej, że w Katowicach, dostać się z punktu A do punktu B trwa w nieskończoność i czasu wolnego pozostaje tyle co nic. Zmieniło się to w momencie kiedy zostałem zapisany przez rodziców na kurs języka angielskiego. Było to w okresie, kiedy chodziłem do technikum, więc specjalnie dodatkowy czas spędzony nad książkami mnie nie bawił. Ale okazało się, że szkoła języków obcych, prowadzi zajęcia w specyficzny sposób, przyjazny uczniom szkół średnich, to po kilku lekcjach zdanie zmieniłem. Opisywana szkoła językowa prowadziła zajęcia z dokładnie tego samego materiału, jaki był prowadzony równolegle w szkole średniej. Okazał się więc, że każdy materiał omawiany na dziennych lekcjach w szkole, był powtarzany, z tą różnicą że w innym języku. Okazało się że najlepszy angielski w Katowicach potrafi wprowadzić nieco odmienny punkt widzenia na tematy, które wydają się nudne i niepotrzebne. Samo podejście nauczycieli w tej szkole było również pozytywne, ponieważ nie raz i dwa przygotowywali nas na to, czego możemy się spodziewać na kolejnych zajęciach z danej na przykład lektury.

Dlatego też te dodatkowe zajęcia wspominam bardzo dobrze, nie tylko ze względu że wprowadziły mnie w świat tego języka, ale również pomogły mi uczestniczyć i brylować w niektórych zajęciach w normalnej szkole.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl