Koleżanka uczy się angielskiego na kursie językowym

Moja bardzo dobra koleżanka jest bardzo zapracowaną osobą. Tak naprawdę podziwiam ją za to jak wiele obowiązków potrafi połączyć. Jest to jednym słowem człowiek wielozadaniowy. Tak chyba jednak jest, że niektóre osoby im więcej mają obowiązków czy to domowych czy zawodowych to są lepiej zorganizowania.

Kursy językowe są ciekawe

kursy językowe Ja na przykład nie wyobrażam sobie tego, że mogłabym funkcjonować w taki sposób jak koleżanka. Moja koleżanka pracuje zawodowo w Bydgoszczy i tam też mieszka. Ma małego synka, którego codziennie trzeba zawieść i odebrać ze żłobka co jest jej zadaniem. Do tego robi także zakupy, sprząta i ostatnio zapisała się jeszcze na język angielski. Jej mąż pracuje do wieczora także musi sama wykonywać wszystkie domowe obowiązki. Będzie to angielski przez skype, czyli tak naprawdę będzie musiała się sama zmobilizować wieczorami do nauki. Ja wiem, że nauka angielskiego jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Jednak uważam, że na tą chwile to dla niej za dużo. Jestem także ciekawa jak kursy językowe prowadzone w bydgoszczy przez tego skype będą przebiegać. Chyba jednak łatwiej jest się uczyć języka jeśli należy się do jakiejś grupy i regularnie tam chodzi. W końcu szkoła językowa właśnie po to jest żeby tam chodzić. A koleżanka powiedziała mi, że taka nauka przez skype jest coraz bardziej popularna. Przecież ile jest osób, które z różnych względów rezygnują właśnie z nauki języka bo nie mają czasu tam dojechać. Ona też nie podjęła by nawet próby nauki języka angielskiego jeśli nie było by takie opcji by robić to zdalnie.

Przecież jeśli jej mąż wraca tak późno z pracy to nie miałaby kiedy pojechać do szkoły językowej. A tak gdy położy synka spać może oddać się dwa razy w tygodniu nauce języka. I ma wtedy poczucie, że robi coś dla siebie. I czuje się dzięki temu lepiej.