Jak nauczyłam się 4 języków czyli kursy angielskiego w londynie

Witajcie. Dziś przygotowałam dla Was coś niesamowitego i bardzo znaczącego. Dziś chcę podzielić się z Wami tym jak udało mi się osiągnąć mój największy sukces. Mam nadzieję, że moja wiedza i moje doświadczenia pomogą również i Wam.

Kursy angielskiego są szczegółowe

kursy angielskiego w londynieJeżeli kogoś to zainteresowało to zdecydowanie zapraszam do zapoznania się z moim wpisem. Bierzcie i czerpcie z moich doświadczeń! Języki którymi się w danej chwili posługuję to francuski, angielski, niemiecki i mój ulubiony czyli hiszpański. Zapewne kogoś może to równo zdziwić jeżeli powiem, że czas w jakimś się ich nauczyłam to tylko dwa lata. Moja metoda wbrew pozorom była bardzo prosta. Polegała głównie na tym, że wyjeżdżałam do danego kraju i zaczynałam naukę – codzienne stosowanie. Potem zapisywałam się na kursy i obozy językowe. Pierwszym krajem, który odwiedziłam była Anglia. Do tej pory uważam, że angielski w Anglii to zupełnie inny angielski niż ten, którego uczyłam się na przykład w szkole. Moje niedrogie kursy angielskiego w Londynie były wyjątkowo szczegółowe i wbrew pozorom bardzo czasochłonne. Drugim krajem, który wybrałam była Francja. Moje marzenie życia. Francuski we Francji, nie wdaje się być tam jakiś bardzo skomplikowany, po około miesiącu wszystko mi się odblokowało. Jeszcze łatwiej było z Hiszpanią. Może dlatego, że jeszcze będąc w szkole przeszłam kursy hiszpańskiego w Hiszpanii. Można powiedzieć, że miałam podstawy tego języka. Chyba najtrudniej jednak szło mi z nauką języka niemieckiego. Kiedy zdecydowałam się na kursy niemieckiego w Niemczech nie byłam już tak mocno zadowolona jak w poprzednich przypadkach.

Napawało mnie to dosyć dużych strachem i lękiem, jednak z czasem pokonałam to co wydawało mi się najgorsze. Ktoś powie, że jestem poliglotką i ma rację, jednak to było okupione ciężką pracą.