Fantastyczne ręczniki z haftem w hotelowym pokoju

Muszę przyznać, że hotel w którym prowadziłam ostatnie szkolenie całkiem był ładniutki. Obsługa jak w czterech gwiazdkach.

Miękkie ręczniki z haftem dla rozmarzonych

ręczniki z haftemRęczniki hotelowe były codziennie wymieniane, pachnące ładnym płynem do płukania, więc po zajęciach jak chciałam zwiedzić miasto zawsze czułam się świeża i gotowa. Lubię przypadkiem spotykać swoich kursantów na mieście i lubię jak na mnie patrzą, jak zastanawiają się czy mogą do mnie podejść. Najbardziej lubię tych śmiałych, którzy od razu podchodzą do mnie i zaczynają się popisywać. Ech, gdyby tylko wiedzieli, że takich chłoptasiów to ja co szkolenie spotykam i rozgryzam jak tanie chińskie ciastko z wróżbą, która mówi, że już cię dobrze znam. Po takich śmiesznych wieczorach lubię wracać i kłaść się na kołdry hotelowe powoli zasypiając. Ten hotel w którym byłam miał fantastyczne ręczniki z haftem, naprawdę świetnie to wyglądało i zastanawiałam się, czy to aby był haft mechaniczny. Skojarzyło mi się to z pobytem na Kaszubach na których widziałam jak potomkinie najwspanialszych artystek haftowały bajeczne wzory na chustach. Przyjrzałam się jednak temu ręcznikowi bliżej, ku mojemu zawiedzeniu, okazało się, że to były tylko ręczniki reklamowe, jakaś spółdzielnia, czy coś w tym stylu. No nic poskładałam mokre ręczniki hotelowe i ruszyłam do wyjścia na kolejny dzień szkoleń. Dzisiaj mówiłam na temat podstaw interpsychologii i ich zastosowaniach podczas budowania profilu klienta w branży usług telekomunikacyjnych. Przystojny blondynek był dzisiaj, aż nad aktywny, czyżby chciał się ze mną wieczorem spotkać w jakimś przypadkowym klubie, pomyślałam.

Wyobraziłam sobie go jak ma na sobie tylko ręczniki hotelowe, ale zaraz się za takie myśli zganiłam. To był chłopczyk, a na mnie czekały w domu dwa kochane urwisy.