Dziecięcy rower Kross

Aktywni fizycznie rodzice z pewnością zaszczepią w swoich dzieciach tą cechę i będę stwarzać im przeróżne możliwości do rozwoju swojego ciała. Ruch na świeżym powietrzu sprzyja naszym dzieciom i przynosi im wiele korzyści, które w przyszłości dadzą o sobie znać. 

Jaki wybrać rowerek Kross dla dziecka? 

dziecięce rowery krossDzieci, które potrafią już stabilnie, samodzielnie chodzić, można próbować uczyć jeździć na rowerze. Najpierw na biegowym, na którym dziecko siedząc odpycha się nóżkami, a potem na trzykołowym, który jest wstępem do nauki na tradycyjnym rowerze dwukołowym. Dziecięce rowery Kross dostaniemy niemalże w każdym sklepie rowerowym, oraz w internecie. Dostępne są modele dla dzieci dwuletnich, pięcioletnich, dziesięcioletnich, oraz nastolatków. Rowery Kross mogą być dwu, trzy, a nawet czterokołowe dla większej stabilności jazdy. Rama roweru jest wykonana z lekkiego aluminium, dzięki czemu w razie wypadku, rower nie zrobi krzywdy dziecku. Wszystkie ramy są w kształcie damek, aby ułatwić dziecku naukę jazdy. Małe, pompowane koła mają odpowiednią szerokość dla takich maluchów i zapewniają lepsza przyczepność do podłoża. Rowerki dla dzieci są wyposażone w kolorowe dzwonki, lub trąbki, z których mali kierowcy lubią korzystać. Obowiązkowe lampki z przodu na kierownicy i z tyłu pod siodełkiem są montowane fabrycznie przez firmę Kross. Dodatkowo zwiększające bezpieczeństwo odblaski znajdują się na szprychach kół i na pedałach roweru. Chłopięce rowerki są niebieskie, a dla dziewczynek kupimy różowy model. 

Dzieci uwielbiają jeździć na rowerach i z pewnością jak zasmakują możliwości samodzielnego poruszania się, to nie będą chciały z nich zejść. Rowery Kross są bezpieczne i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość dlatego są najczęściej kupowane przez rodziców.