Wyposażenie domu koleżanki – meble na zamówienie

Moja koleżanka kilka lat temu zbudowała sobie wraz z mężem duży dom. Wszyscy ze znajomych kupowali wtedy mieszkania w Gdańsku, a koleżanka z mężem kupili ziemię i rozpoczęli budowę. Budowa ta trwała trochę czasu.

Meble na zamówienie i duży dom

meble na zamówienieWszyscy znajomi dawno już wyremontowali swoje mieszkania i urządzili. A tam ciągle trwała budowa. No jednak liczyli się z tym, że zanim zamieszkają w swoim domu to minie jednak trochę czasu. Gdy już w końcu dom powstał i skończyły się prace wykończeniowe znajomi zaczęli zamawiać meble. Były to przeważnie solidne meble na zamówienie z Gdańska gdyż po prostu powierzchnia w ich domu była większa niż w standardowym mieszkaniu dlatego też potrzebowali meble w innym wymiarze. W taki sposób zamówili piękne meble na wymiar na które jednak czekali bardzo długo. Mi się na przykład zawsze marzyła taka kuchnia na wymiar tylko żeby zrealizować swoje marzenie muszę uzbierać jeszcze trochę pieniędzy. Te meble na wymiar, które zamówili były naprawdę pięknie. W żadnym salonie nie widziałam po prostu tak ładnych mebli jakie oni mieli w domu. Zamówili sobie również szafy na wymiar do przedpokoju i jedną dużą do sypialni. Mając taki duży dom mieli komfort z tym, że mogli pozwolić sobie na to by była w nim garderoba i to taka, która pomieści niemal wszystko. Także szafy w tym domu nie były aż tak bardzo ważne, ale w każdym razie były. Koleżanka zamówiła również drzwi na wymiar i to nie tylko te wejściowe ale również do pokoi. Gdy pierwszy raz odwiedziłam ich w domu, w którym było już wszystko to byłam naprawdę pod wrażeniem. Praktycznie wszystko mi się spodobało.

Uważam, że dobrze zrobili kupując te meble na wymiar a nie z salonu. W ten sposób ich meble są dużo wyższej jakości i oczywiście prezentują się dużo lepiej. Może sama sobie kiedyś takie zamówię.