Praca rzeczoznawcy majątkowego jest ciekawa

Mój tata jest bardzo mądrym człowiekiem i ma ciekawą pracę. Ja po studiach postanowiłam zatrudnić się w jego przedsiębiorstwie, żeby zdobyć odpowiednie doświadczenie zanim zacznę pracować na własną rękę. Tata zgodził się chętnie, żeby mi pomóc.

Znam wielu dobrych rzeczoznawców majątkowych

rzeczoznawca majątkowy warszawaMój ojciec pracuje jako rzeczoznawca majątkowy warszawa a jego firma jest jedną z największych w mieście. Nie pracuję na razie na samodzielnym stanowisku, tylko jestem pracownikiem biurowym. Wykonuję drobne prace, które nie wymagają doświadczenia jako rzeczoznawca majątkowy warszawa i powoli zdobywam doświadczenie. Tata powiedział, że z czasem na pewno uda mi się zdobyć kwalifikacje i wtedy na pewno dostanę umowę o pracę w jego przedsiębiorstwie. U taty w firmie poznałam mnóstwo ciekawych osób i dowiedziałam się od nich wiele istotnych rzeczy na temat wyceny majątkowej. Do firmy ojca zgłaszają się nie tylko firmy, ale również osoby indywidualne, które korzystają z usług. W pracy pomaga mi Maciek, który daje mi różne obowiązki i dużo opowiada o tym jak przebiega jego praca. To bardzo dobry rzeczoznawca majątkowy warszawa i wiem, że ojciec go ceni. Dzięki niemu firma zarabia duże pieniądze. Postanowiłam też w międzyczasie zrobić studia kierunkowe, żeby jeszcze bardziej podwyższyć swoje kwalifikacje. Zależy mi na tej pracy bo jest ona bardzo ciekawa. Podczas oceny majątku już nawet wiem na co należy zwrócić uwagę i co zrobić, żeby to było dla klienta bardzo korzystne. Chcę tutaj pracować w przyszłości na stałe.

Po studiach rozpoczęłam pracę u taty już na stanowisku rzeczoznawcy. W międzyczasie także zdobyłam spore doświadczenie zawodowe i teraz jestem w stanie dogonić Maćka w wynikach. Lubię go, ponieważ cały czas mi pomaga i jest uczynny.