Praca grafika w firmie sprzedającej mieszkania

Postanowiłem podjąć współpracę z małą firmą sprzedającą nieruchomości. Sam mieszkam w Starogardzie Gdańskim i tam ta firma ma mieszkania na sprzedaż. Moim zadaniem jest przygotowanie graficzne banerów, ulotek, broszur, katalogów, wszystko co można zrobić i pokazać mieszkania z jak najlepszej strony.

Ile kosztują mieszkania na sprzedaż?

mieszkania na sprzedażPrzez pierwszy tydzień chodziłem i fotografowałem te mieszkania. Potem musiałem te zdjęcia na których były mieszkania obrobić w programie graficznym i zajęło mi to właśnie tydzień czasu. I sporo prawda? Musiałem być dokładny w wykonywaniu odpowiednich zdjęć, ponieważ mieszkania miały cieszyć oko, każdy powinien z plakatu chcieć je kupić. Takie odważne założenie miał mój szef, dlatego zacząłem ogarniać temat. Praca całkiem przyjemna i te mieszkania oferowane na sprzedaż w Rumi bardzo ładne były w zasadzie, w większości sytuacji mieściły się w środku miasta. W zasadzie takie mieszkania na sprzedaż są bardzo drogie, jednak firma dla której pracowałem, miała specjalne upusty, a nawet korzystne raty. Sam się zdziwiłem, szczególnie jak jechałem jeszcze do Rumi, bo tam oczywiście też były mieszkania na sprzedaż, jednak tam to już były wspaniałe apartamenty. Mieszkania na sprzedaż dla najlepszych nabywców, na niektóre mieszkania nawet odbywały się licytacje. Tak mi mówił kolega, który te mieszkania miał właśnie pod swoją opieką. Oglądałem z zapartym tchem, czułem jak mnie te mieszkania inspirują do pracy i muszę powiedzieć, że jak wracałem z Rumi pociągiem, to jeden projekt już wykonałem.

Jak dotarłem pociągiem do własnego mieszkania, to udało mi się wszystko zrobić porządnie na tyle, że kolejnego dnia w Starogardzie Gdańskim, pokazałem wszystko szefowi. Był ze mnie bardzo zadowolony i powiedział, że jak się szybko uwinę, to dostanę sowitą premię za efektywność!