Nowe meble kuchenne na wymiar dla mamy

Moja mama ma w tym roku dostać bardzo szczególny prezent od taty na urodziny. To znaczy się będą to meble kuchenne na wymiar które mama sama sobie wybierze.

Meble kuchenne na wymiar i ich wybór

meble kuchenne na wymiarMa przyjechać projektant kuchni z Katowic żeby najpierw zrobić mamie projekt takiej kuchni. Mama od dawna chciała kupić najlepsze meble kuchenne na wymiar z katowic jednak tata cały czas był zdania, że te które są przecież są jeszcze bardzo ładne. Ja uważam podobnie jak mama, że te meble trzeba byłoby odświeżyć i tyle. Po prostu stare może nie są jakoś bardzo zniszczone bo mama bardzo dba o meble. Jednak widać, że są stare i od dawna już niemodne. Dobrze, że udało się przekonać tatę od tego żeby kupił te meble. W końcu taka kuchnia to jest też coś dla niego i powinien się chyba cieszyć, że mieszkanie będzie wyglądało teraz dużo lepiej i że mama będzie z tego powodu bardzo szczęśliwa. Razem z siostrą namówiłyśmy tatę żeby zastanowił się także nad tym czy nie zamówić szafy. Takie szafy na wymiar też by się im przydały. Można by wtedy wyrzucić niepotrzebne jak dla mnie meblościanki, a których zbiera się tylko kurz. Nie wiem tylko czy tata będzie chciał takie szafy do zabudowy bo dla niego to byłaby chyba rewolucja. Nie dość, że będzie nowa kuchnia i to nie taka jaką będzie chciał on tylko mama. A do tego jeszcze nowoczesne szafy. No musimy nad tymi szafami jeszcze z tatą popracować. Dokładnie w urodziny mamy ma przyjść projektant i do tego czasu mama nie może dowiedzieć się o tej niespodziance jaką szykuje dla niej tata. Myślę, że nie spodziewa się tego, że tata postanowił zamówić dla niej nową kuchnię i jeszcze nie liczy się z kosztami.

Mama ma bowiem zamówić taką kuchnię jaka tylko się jej podoba i nie ma się z żadnym wypadku sugerować ceną. Kuchnia ma być spełnieniem jej marzeń i może być nawet najdroższa.