Gdzie ma zastosowanie barwa zimna ledów?

Czasami żałuję, że w życiu nie ma tak, iż jak raz coś zbudujemy, to później już tak zostaje do końca życia czy świata. Jednak remonty i przemeblowania służą zapobieganiu stagnacji oraz nadają świeżość wystrojowi. I ja musiałam nadać taki nowy ton mojemu sklepowi, po wielu latach nicnierobienia.

Poszukiwany dobry producent zimnych żarówek ledowych

żarówki led o barwie zimnej od dobrego producentaOstatnio byłam na warsztatach, mówiących jak zdobyć i utrzymać klienta. Tam dowiedziałam się np. że mam złe oświetlenie w sklepie. Co prawda jest ono odprężające, ale powoduje senność i chęć szybkiego pójścia do domowego łóżka. Zresztą „podobno” moje oświetlenie zniekształcało kolory pewnych produktów, dlatego tak słabo sprzedawały mi się zawsze ubrania, które wydawałoby się, że są śliczne. Faktycznie, w bardzo ciepłym świetle ledowym ich kolor stawał się intensywniejszy, ale mdły. Powiedziano mi, że powinnam zainstalować u siebie ledy o zimnym świetle. Ponieważ moja sprzedaż spadała, nie miałam nic do stracenia. Projekt po warsztatach dostałam za darmo, zamówiłam ekipę do instalacji i remontu, a sama zaczęłam szukać żarówki led o barwie zimnej od dobrego producenta. Jeśli miałam już inwestować to porządnie. Moje oświetlenie punktowe na całym suficie obejmowało kilkanaście sztuk. Odpowiednie światło miało tak bardzo nie przekłamywać kolorów i powodować, że nie będzie tyle zwrotów. Światło białe-naturalne miało być zamontowane w przymierzalniach. Ledy zimne szły na resztę sali. Zamówiłam jeszcze nowe gondole sklepowe i kilka dekoracji, licząc, że w nowym świetle wszystko będzie lepiej wyglądać.

Nie przeliczyłam się. Byłam zaskoczona efektem, o którym byłam przecież uprzedzona. Nie sądziłam jednak, że różnica będzie tak kolosalna! Okazało się, że w innym świetle wszystko wyglądało inaczej. Teraz już czułam, że się uda, a obawy gdzieś się rozwiały. Ja miałam więcej energii i zapału, a to przekładało się na moją witalność.