Dobra księgowa w Poznaniu

Od sześciu lat prowadzę własną działalność. Zajmuję się handlem, dokładnie prowadzę małą sieć punktów wymiany gier komputerowych oraz gier na konsole. Mam swoje stoiska w największych galeriach handlowych w mieście. Interes jak dotąd idzie dobrze. Udaje mi się zatrudniać fajnych, młodych ludzi, którzy znają się i pasjonują grami. Mamy wielu zadowolonych klientów.

Sprawdzone prowadzenie księgowości w Poznaniu

Księgowość poznańProwadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma obowiązkami. Przede wszystkim musimy się rozliczać z tzw. fiskusem i mieć dobrze prowadzoną księgowość poznań. Wybór księgowej był ważnym etapem przy zakładaniu firmy. Nie mogłem sobie pozwolić na zatrudnienie księgowej na etat. Firma jest niewielka i mam stosunkowo niewielu pracowników. Zdecydowałem się na wynajęcie osoby z zewnętrznej firmy oferującej usługi księgowe. Przed wyborem zorientowałem się nad doświadczeniem biura rachunkowego i nie bez znaczenia było to, że z jego usług korzystał już mój znajomy. Ponieważ bardzo ich chwalił, więc bez wahania powierzyłem im sprawę swoich finansów. Bezpośrednio kontaktuję się z sympatyczną Panią Basią, która prowadzi wszystkie moje sprawy. Pani Basia od początku wzbudziła moje pełne zaufanie, więc nie miałem oporów, żeby ujawniać jej poufne informacje dotyczące funkcjonowania mojej firmy. Poza tym księgowa ma świeże spojrzenie na sytuację przedsiębiorstwa i wydaje się być osobą kreatywną. Sprawa podatków i VAT-ów dzięki niej nie wydaje mi się taka straszna.

Uważam, że wybór dobrej księgowej to podstawa, szczególnie gdy otwiera się swoją pierwszą działalność. Nim zrozumiemy mechanizm działania całej tej machiny możemy się w tym wszystkim pogubić, a rzetelna i profesjonalna księgowa jest gwarancją dobrego startu. W końcu nikt nie chce zaczynać od kłopotów z urzędem skarbowym. Warto mieć kogoś, kto nas przez to przeprowadzi.