Czy warto drukować metodą UV?

Każdy człowiek będący w roli klienta, chce by towar przez niego zakupiony, był jak najlepszy i jak najtrwalszy. Niekoniecznie musi zależeć nam na cenie, ale jeśli już kupujemy to chcemy, by nasz zakup był trwały. Powoduje to, że ciągle szukamy nowszych, lepszych wersji tego, co już posiadamy. Dobra jakość jest pożądana.

Zalety drukowania ultrafioletem

drukowanie uv gdyniaBardzo szybko okazuje się, czy nowsza wersja zostanie przyjęta przez konsumentów. Tak stało się z drukowaniem UV. Dlaczego jest lepsze od poprzednich wersji drukowania? Przede wszystkim druk ultrafioletem jest odporny na warunki atmosferyczne i może być bez ograniczeń stosowany na zewnątrz. Wpływa to na trwałość reklamy zewnętrznej, czyli coś co ceni sobie każdy klient. Kolejna rzecz to szybkość druku. Nadruk jest gotowy do dalszej obróbki od razu; jest suchy i bardzo skraca to cały proces. W Gdyni są drukarnie, które stosują te metodę. Warto zobaczyć samemu jak wygląda ten druk. Estetyczny, trwały, ale też, co jest jego największą zaletą, może być wykonany na wielu płaszczyznach, nawet niestandardowych kształtów. W podstawie możemy drukować na płytach plexi, OSB, kartonach czy skaju. Na materiałach z beli czy na małych przedmiotach jak etui. Do tej pory żadna metoda drukowania nie pozwala na taką rozpiętość. Szukając frazy drukowanie uv gdynia, nie nastawiajmy się, że znajdziemy gotowe ceny usług. Mogą być podane jedynie orientacyjne ceny nadruku. Mimo tych zalet, są ludzie, którzy wybiorą tradycyjny atrament.

Wolą stare metody, często kierując się tylko ceną. Nie biorą pod uwagę tego, co stanie się z nadrukiem za pół roku czy rok. A tak naprawdę konsument kieruje się tym, co widzi. To oczy najczęściej kupują. Lubimy wyraziste i nasycone kolory. To te reklamy przyciągają najbardziej. Jednak każdy zawsze ma prawo do swoich wyborów.