Wynająłem dużą halę magazynową

 

Otworzyłem własną firmę kurierską, bo wiedziałem doskonale jak się za to zabrać. Przez wiele lat pracowałem jako kurier i miałem pojęcie o tym wszystkim. Długo szukałem lokalizacji na swój magazyn i postanowiłem coś wynająć, bo taj było najprościej.

Wynajęta hala w świetnej lokalizacji

hale magazynoweWiedziałem, że interesujące mnie hale magazynowe można było wynająć w korzystnych cenach, jednak koniecznie musiałem się rozejrzeć, bo ofert było sporo. W internecie natrafiłem na ofertę, która była skierowana właśnie do mnie. Otóż do wynajęcia była hala magazynowa przy wlocie do miasta i to była idealna lokalizacja. Tiry z towarem mogły spokojnie dojechać do magazynu bez zbędnego przebijania się przez miasto a to powodowało spore opóźnienia. Oferta na moje szczęście była nadal aktualna i umówiłem się z właścicielem hali magazynowej na obejrzenie. Od razu byłem gotów podpisać umowę, bo lokalizacja zdecydowanie mi odpowiadała a tego co widziałem na zdjęciach to hala magazynowa była duża. Na miejscu byłem wcześniej, bo chciałem jeszcze sam zbadać teren. Po chwili jednak właściciel hali się pojawił i mnie oprowadził po całej hali. Hala była przystosowana dla tirów, które mogły od tyłu magazynu spokojnie wjechać, ażeby wyładować cały towar. Nie miałem żadnych wątpliwości. Umowę spisałem z tym człowiekiem od razu i dzięki temu mogłem ruszyć z całą resztę. Już miałem do odbioru towar z zagranicy i cieszyłem się, że było gdzie go składować. Hala magazynowa spełniła moje oczekiwania.

Moja firma współpracowała tylko z największymi kontrahentami i nie bawiłem się w paczki detaliczne, bo to nie było dla mnie opłacalne. Zamierzałem zarabiać porządne pieniądze, bo przecież od samego początku miałem taki cel. Byłem zdecydowany i wiedziałem czego chcę.