Usługi minikoparką na budowie

Kiedy rozpoczynamy budowę domu najpierw musimy wykopać dół pod fundamenty. Nie zawsze jednak nasza działka jest na tyle duża, aby zmieściła się na niej koparka. Jeżeli nie chcemy uszkodzić płotu sąsiada możemy skorzystać z minikoparki.

Minikoparka na budowie

Większośćminikoparka na budowę w Bydgoszczy z nas posiada małe lub wąskie działki. Kiedy chcemy na niej wybudować dom najpierw należy wykopać dół pod fundamenty. Jednak na małej czy wąskiej działce nie zawsze jest wystarczająco dużo miejsca, aby zmieściła się na niej duża koparka, nie uszkadzając przy tym ogrodzenia sąsiada po jednej lub po drugiej stronie. Na szczęście wiele firm dysponuje również minikoparkami, które idealnie nadają się do wykopów na tego typu działkach. Pomimo, że praca trwa trochę dłużej niż w przypadku dużej koparki, my nie musimy się martwić, że będziemy zmuszeni do pokrycia strat w wyniku uszkodzeń jakie mogłaby ona spowodować. Sami ostatnio postanowiliśmy się wybudować, ale baliśmy się, że na naszej wąskiej działce duża koparka spowoduje wiele strat. Na szczęście znalazłam ogłoszenie: minikoparka na budowę w Bydgoszczy. Zadzwoniłam i umówiliśmy się na spotkanie. Następnego dnia przyjechał samochód z koparką. Po jej rozładowaniu od razu pracownik wziął się za kopanie dołu pod fundamenty. Korzystając z okazji poprosiliśmy jeszcze o wykopanie dołków, do których chcieliśmy wsadzić drzewka. Dzięki minikoparce udało się wykopać dół i można było rozpocząć prace budowlane. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ nie uszkodziła ona płotu sąsiada, ani naszego ogródka, który znajdował się niedaleko.

Duża koparka jest ogromna i nie zawsze możemy ją wykorzystać a jak widać minikoparka to idealna maszyna, która nadaje się do wykopów zarówno tych dużych jak i mniejszych na małych lub wąskich działkach.