Praca dodatkowa przy domach prefabrykowanych

Chciałbym się podzielić z wami chyba najlepszymi wakacjami w moim życiu. Nie, nie jest to historia o wakacjach w rajskim miejscu, o którym zawsze marzyłem. W sumie w tamte wakacje, które uważam za najlepsze w moim życiu nie byłem nigdzie, nawet nie wyrwałem się ze znajomymi na kilkudniowy wypoczynek, czy coś w tym stylu.

Wiem już jak budować domy prefabrykowane

domy prefabrykowaneJestem świeżo upieczonym studencie, to znaczy teraz już obroniłem licencjat, ale idę dalej się kształcić, ponieważ uważam tak i ja, jak i moi rodzice, że wykształcenie jest bardzo ważne i że póki jestem młody, zdrowy, rodzice mają pieniądze na pomaganie mi, to powinienem z tego korzystać i uczyć się, tak aby w przyszłości móc mieć szansę na dobrą pracę i dzięki temu zapewnić sobie dobre życie, bez wyrzeczeń. Ogólnie rodzicom nie wiodło się źle, ale też nie jesteśmy bardzo zamożni, więc na niektóre fanaberie, których potrzebuje młody człowiek nie miałem pieniędzy. Postanowiłem sobie więc dorobić trochę pieniędzy, żeby móc mieć coś dla siebie. Poza tym dzięki temu też bym się nie nudził. Na szczęście nie szukałem długo pracy. Bardzo szybko zatrudniła mnie firma, która buduje domy w Solcu. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taką pracę, bo lepszej wydaje mi się nigdzie bym nie znalazł. Praca generalnie była genialna, pieniądze były na prawdę bardzo dobrze, szef zawsze był miły, nigdy nie robił awantur, wynagrodzenie zawsze było na czas. Do tego jest to na prawdę genialna ekipa, lepszych ludzi nigdzie nie poznałem, nawet do tej pory mamy kontakt i staramy się widywać, jak najczęściej jest to możliwe. Przede wszystkim w owej firmie bardzo dużo się nauczyłem. Nauczyłem się jak budować domy pasywne i ekologicznie domy prefabrykowane. Do tego poznałem jaką konstrukcję mają domy szkieletowe.

Ogólnie praca świetna, a to czego się nauczyłam, to już zostanie mi to w głowie do końca życia. Nawet przydaje mi się to na studiach, ponieważ studiuję na politechnice jeden z kierunków technicznych i dzięki temu czasami na wykładach, czy ćwiczeniach mogę zabłysnąć poznaną w ubiegłe wakacje wiedzą.