Zajmuję się produkcją chillerów i instalacji wentylacyjnych

Żona to się ze mnie śmieje, że na rynku jestem starym wyjadaczem. Owszem, radzę sobie całkiem nieźle i w zasadzie to nie branży, w której nie byłbym obeznany. U mnie w firmie produkcyjnej wiele się dzieje i przyjmuję różne zlecenia.

Chiller i jego specyfika

chillerWychodzę z założenia, że jak ma się odpowiednie maszyny czy urządzenia to można wiele zdziałać. Od zawsze u mnie są instalacje wentylacyjne, które tak naprawdę proponuję swoim klientom od zawsze. Kiedyś to wpadł do mnie taki jeden facet, by zapytać czy może zamówić u mnie chiller, ale nie miałem tego produktu w ofercie. To skłoniło mnie do tego, żeby zapoznać się z ofertą i sprawdzić jak produkowany jest ten cały najlepszy chiller. Poznałem specyfikę produktu i zainwestowałem w urządzenia. Zadzwoniłem do faceta, żeby zapytać czy nadal go interesuje ten chiller bo właśnie ruszam z produkcją. Koleś był w niebo wzięty i od razu zamówił u mnie chiller w ilości dwudziestu sztuk. Zapytałem przy okazji czy interesują go instalacje wentylacyjne, bo akurat mam promocję. Wziął ode mnie również instalacje wentylacyjne i każdy był zadowolony. U mnie to nie ma problemu z niczym. Jeżeli klienta interesuje produkt, którego nie mam, to wystarczy chwila, żeby pojawił się u mnie w produkcji. Radzę sobie tak świetnie bo jestem otwarty na potrzeby odbiorców. Dlatego tez jestem tak bardzo konkurencyjny. Jeżeli moi pracownicy nie wiedzą jak wyprodukować chiller to wysyłam ich na szkolenie, które przygotuje ich kompleksowo do produkcji. Od jakiegoś czasu produkuję również agregaty chłodnicze i prądotwórcze.

Oczywiście moje instalacje wentylacyjne cały czas cieszą się zainteresowaniem i tak naprawdę to dodaję nowe produkty nie rezygnując z obecnych. Niebawem to będę musiał powiększyć firmę, bo już robi się u nas dość ciasno.