Naprawa urządzeń transportu bliskiego i inne renowacje

Nazywam się Włodzimierz, mam czterdzieści osiem lat. Mieszkam w Stargardzie i mam firmę produkującą żurawie, podnośniki i wiele innych urządzeń.

Urządzenia transportu bliskiego naprawiam w kilka chwil

naprawa urządzeń transportu bliskiegoWspółpracuje z wieloma firmami i cieszę się doskonalą opinią. Wszystko dlatego, ze poza produkcją oferowana jest profesjonalna naprawa urządzeń transportu bliskiego, którą zakupili u mnie klienci. Wykonywana jest u nas również naprawa żurawi które produkujemy. Raz na dwa miesiące przeprowadzana jest także konserwacja żurawi wyprodukowywanych w moim przedsiębiorstwie.
Kiedyś jakiś klient pytał czy może być u nas wykonana naprawa hds. niestety nie był to nasz produkt, więc odesłałem klienta w inne miejsce. Jakiś czas temu wyprodukowaliśmy klientowi suwnice. Minęły już dwa miesiące i Jacek, mój pracownik dzwonił do klienta z informacją, że wymagana jest konserwacja suwnic. Umówił się na przyszły tydzień. Jacek odpowiada za pilnowanie terminów i jak wymagana jest konserwacja żurawi czy innego sprzętu to kontaktuje się z klientami. Niedawno podjąłem współpracę z nowym klientem, dla którego mam wyprodukować kilka urządzeń i maszyn. Zlecenie dostali moi najlepsi pracownicy. Liczę na stałą współpracę z tym klientem. Poinformowałem go również, że w mojej firmie produkcyjnej możliwa jest naprawa urządzeń transportu bliskiego, który u nas zakupi. Klient był zachwycony. Takie dodatkowe usługi są bardzo cenne i dzięki temu mam wielu klientów. Każda naprawa żurawi jest rejestrowana w systemie, do którego klient ma bieżący dostęp. Posiada swój login i hasło, które są niezbędne.

Konserwacja suwnic rejestrowana jest w ten sam sposób co ułatwia wszystkim pracę. Jacek dba o wszystko i klient nie musi pilnować terminów. Moje przedsiębiorstwo ma doskonałą organizację, którą sam stworzyłem już na samym początku.