Kolega otwiera agencję reklamową

Jakiś czas temu mój kolega chciał założyć jakiś interes. Przez dosyć długi czas pracował za granicą i właśnie tam zarobił jakieś większe pieniądze. Ja nawet byłam zdziwiona, że chociaż tak dobrze mu się tam powodziło to postanowił wrócić do łodzi właśnie.

Praca w reklamie dobrym sposobem na życie

reklamaKolega z tego co pamiętam to zawsze opowiadał jak to dobrze jest za granicą i na ile pracując tam może sobie pozwolić. Jednak okazało się, że cały czas tęsknił za rodziną i przyjaciółmi i dlatego też podjął po latach taką właśnie decyzje. Zresztą skoro odłożył tyle pieniędzy, że chce założyć jakiś interes to też nie wrócił z powrotem nie mając żadnych perspektyw na przyszłość. Z tego co wiem to chce mieć agencję reklamową. Taka agencja reklamowa to dla niego jest dobrze znany temat bo właśnie za granicą pracował w jednej. Taka reklama jak on chce robić jest coraz bardziej popularna. Chce robić oklejanie samochodów i skoro ja nawet słyszałam coś na ten temat to chyba rzeczywiście jest to coraz bardziej popularne. On za granicą zajmował się tym tematem na co dzień także dokładnie wie jakie sprzęty są do tego potrzebne i ilu ludzi będzie musiał zatrudnić na początek. Chce także robić specjalne szkło w kuchni, które również staje się coraz bardziej popularne. Na tym szkle teraz można jeszcze dobrze zarobić bo mało kto się tym zajmuje. Kolega już dawno zrobił rozeznanie na rynku i wie co może się przyjąć. Powiedział, że z czasem gdy interes się rozkręci i gdy pozyska już dosyć dużo klientów to będzie mu potrzebny także ktoś do przyjmowania zamówień. I ogólnie taka osoba do zarządzania pracownikami i do spraw papierkowych.

Spytał się mnie nawet czy za jakiś czas nie chciałabym przyjść do niego do pracy. Jednak ja jestem zadowolona z tej pracy, którą mam teraz i nie chcę jej zmieniać.

Czytaj więcej na: http://www.navi-concept.pl