Bezpieczny rowerek biegowy dragon

Małe dzieci bardzo szybko rosną. Najbardziej widoczne jest to o gdy wyrastają ze swoich ciuchów albo opanowują nowe umiejętności. Nic tak nie cieszy rodziców jak prawidłowy rozwój malucha. Moja córka zaczyna uczyć się jeździć na rowerze, jest to dla mnie bardzo ważny moment w jej rozwoju motorycznym.

Rowerek biegowy do nauki jazdy

milly mally rowerek biegowy dragonMoja córka będzie miała za kilka miesięcy trzy lata, pamiętam jeszcze jak niedawno dużo raczkowała i nieporadnie stawiała swoje pierwsze kroki. Teraz wraz z mężem zaczynamy się rozglądać za pierwszym rowerkiem dla naszej małej córeczki. Chciałam aby rowerek był bezpieczny i lekki. Pierwszy rower dla dziecka musi być dostosowany do jego potrzeb. W sklepie internetowym znalazłam milly mally rowerek biegowy dragon, który był bardzo zachwalany przez wielu rodziców jako idealny dla dzieci które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na rowerku. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawdza się w stu procentach podczas nauki jazdy oraz podczas doskonalenia tej umiejętności. Rowerek biegowy nie ma pedałów przez co dziecko ćwiczy swoją motorykę oraz skupia się na utrzymywaniu równowagi i koordynacji. Uczy się również prowadzić rowerek w odpowiednim kierunku zgodnym z kierunkiem jazdy. Rowerek może być użytkowany zarówno w domu jaki i w ogrodzie. Rower został stworzony z myślą o bezpieczeństwie dzieci i zamontowane ma piankowe koła które są lekkie i bezpieczne podczas jazdy. Rowerek ten doskonale nadawał się dla naszej córki, która była bardzo ruchliwa i żywiołowa. Podczas nauki jazdy będzie mogła spożytkować swoją energię i nauczyć się nowej umiejętności. Po zakupie na stronie internetowej z niecierpliwością czekałam na przesyłkę. Na dworze było już ciepło i można było zacząć już pierwsze lekcje jazdy na rowerku.

Teraz popołudniami robimy sobie krótkie rowerowe rodzinne wycieczki, a córeczka nabiera coraz większej wprawy w jeździe na rowerze. Z dnia na dzień idzie jej coraz lepiej i nie potrzebuje już stałej asekuracji podczas jazdy. Dzięki regulowanej kierownicy i siedzeniu, rowerek posłuży nam przez kilka następnych lat.