Antyalergiczna stal chirurgiczna

Miałam ogromny problem który powodował straszny dyskomfort. Byłam alergiczka na wiele rzeczy. Na przykład na trawę. Gdy nadchodził czas koszenia, najlepiej, żebym nie wychodziła z domu. Poza tym, nie mogłam nosić każdej biżuterii. Wiele z nich mnie uczulało. Była to alergia bodajże na nikiel, ale srebro też było źle tolerowane przez skórę.

Wybór biżuterii ze stali chirurgicznej

stal chirurgiczna - biżuteriaBardzo żałowałam, że nie mogę kupować każdej błyskotki jaką chciałam. Moim jedynym ratunkiem była stal chirurgiczna – biżuteria z tego materiału była antyalergiczna i nie powodowała u mnie żadnych nieprzyjemności. Nic złego nie działo się na mojej skórze, nie była podrażniona, nie pojawiały się czerwone plamy. Wtedy ulżyło mi, ponieważ okazało się, że jest dla mnie ratunek i nie musiałam całkowicie rezygnować z ozdób. Kiedy tylko miałam trochę czasu, orientowałam się jaka jest teraz nowa kolekcja w moim ulubionym sklepie i czasami nabywałam coś nowego. Ostatnio planowałam zkaup kolczyków na ślub mojej siostry i przynajmniej miałam wymówkę, żeby kupić kolejny element biżuterii. Zazwyczaj kupowałam subtelne ozdoby, pasujące na każdy dzień, jednak na ślub mogłam założyć coś bardziej ekstrawaganckiego. Pomyślałam wtedy, że kolczyki mieniące się kryształami na różne kolory byłyby idealne. Z daleka było je widać i robiły niesamowite wrażenie. Postanowiłam je wziąć, a oprócz nich wisiorek w komplecie.

Na ślubie siostry było super, a ja cieszyłam się, że mogę mieć na sobie biżuterię, która mi się podobała. Dobrze, że znalazłam rozwiązanie dla mojego problemu w postaci biżuterii ze stali chirurgicznej. Inaczej pewnie mogłabym nosić same jakieś naklejki zamiast kolczyków, jakie kupuje się dzieciom. Na pewno by mnie to nie usatysfakcjonowało, a tak, to jestem w pełni zadowolona.